Faydaları
Pre-Seed Vajinal Jel ile Spermi Hayatta Tutun

Pre-Seed Vajinal Jel ile Spermi Hayatta Tutun

Doğal yollardan gebeliği sağlamanın ön şartı olan sperm ve yumurta buluşması için spermi hayatta tutmak her zaman kolay bir durum değildir. Sperm için uygun ortamı sağlayan servikal mukus, rahim ağzı tarafından üretilen sümüksü bir maddedir.  Spermin hayatta kalmasını sağlayan bu sıvının  üretimini arttırmak doğal yollarla mümkün olabileceği gibi onunla eşdeğer olan Pre-Seed Vajinal Jel de sperm […]

Doğal yollardan gebeliği sağlamanın ön şartı olan sperm ve yumurta buluşması için spermi hayatta tutmak her zaman kolay bir durum değildir. Sperm için uygun ortamı sağlayan servikal mukus, rahim ağzı tarafından üretilen sümüksü bir maddedir.  Spermin hayatta kalmasını sağlayan bu sıvının  üretimini arttırmak doğal yollarla mümkün olabileceği gibi onunla eşdeğer olan Pre-Seed Vajinal Jel de sperm dostu bir üründür.

Pre-Seed Vajinal Jel

Vücudun servikal mukus üretmesini su, c vitamini, nikrik asit, üzüm çekirdeği ve çuha çiçeği yağının bol ve uygun tüketimi arttırmaktadır fakat vücudun her zaman istenilen düzeyde bu mukusu üretmesi beklenmemektedir. Bu duruma alternatif olarak kayganlaştırıcı jeller geliştirilmiştir. Söz konusu olan Pre-Seed jel de servikal mukusla aynı pH değerine sahip olması ve vajina kanalı boyunca sperme zarar vermeden kayganlığı sağlaması nedeniyle diğer jellerden ayrılmaktadır. Bir bakıma vajinal sıvının eşdeğeri ya da kopyası gibidir. Böylece, hamile kalmak isteyen bireylerin kuruluk yaşadığı dönemlerde tükürüğün bile sperme zarar verdiği veya spermi yavaşlattığı araştırmalarla ortaya konulmuşken bu jel zararı en aza indirgemektedir , uygulama sonrası serviksi kaplayarak spermin kayganlığını arttırır ve yumurtaya ulaşmasını kolaylaştırmaktadır.

Pre-Seed Vajinal Jel

Pre-Seed Vajinal Jel Kullanımı konusunda uzmanlar tarafından verilen tavsiyeler arasında gebelik için yumurtlama döneminde kullanılması ve ilişkiden 15 dakika önce uygulanması yer alırken, hamile kalma isteği dışında kadınların zaman zaman yaşadıkları vajinal kuruluk döneminde de kullanılmaktadır. Bu dönemlerde krem veya vazelin gibi ürünlerin kullanılması sağık sorunlarına yol açarken Pre-Seed Vajinal Jel kullanımı söz konusu zararları vermemektedir. Bu özelliklerine ilave olarak antioksidan özelliği taşıması da bir başka cazip yönüdür. Klinik araştırmalar ve uygulama raporlarına ek olarak Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve TC. Sağlık Bakanlığı (SGK) onaylarına ve CE Belgesine sahiptir ve 2008’ten beri üreme tıbbi merkezleri tarafından kullanımı tavsiye edilerek güvenilirliğini ve prestijini gözler önüne sermektedir.

Üremenin en sağlıklı şekilde gerçekleştirilmesi ve desteklenmesi adına üretilen destekleyici ürünler içerisinde Pre-Seed Vajinal Jel, farkını laboratuvar denemelerinde, kullanan kişilerin referanslarıyla birçok platformda sergilemekte, doktorlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Pre-Seed Jel fiyatı 100-120 lira arasıdır.

Bir önceki yazımız olan Uyku Problemi Çekenler Ne Yapmalı ? başlıklı makalemizde uyku problemi, uyku problemi depresyon ve uyku sorunu cekiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/