Faydaları
Organik Saç Ekimin Normal Saç Ekimine Göre Fiyatı

Organik Saç Ekimin Normal Saç Ekimine Göre Fiyatı

Organik Saç Ekimin Normal Saç Ekimine Göre Fiyatı Daha Mı Pahalıdır? Organik saç ekimi uzun süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından gerçekleştirilmiş popüler bir uygulamadır. Uygulama olarak yeni sayılmasına karşın arka planında aylar süren çalışmalar, denemeler ve elde edilmiş başarılar yatar. Organik Saç Ekimi Nasıl Yapılır? Organik saç ekimi hijyenikortamlarda yapılması gereken klinik bir uygulamadır. […]

Organik Saç Ekimin Normal Saç Ekimine Göre Fiyatı Daha Mı Pahalıdır?

Organik saç ekimi uzun süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından gerçekleştirilmiş popüler bir uygulamadır. Uygulama olarak yeni sayılmasına karşın arka planında aylar süren çalışmalar, denemeler ve elde edilmiş başarılar yatar.

Organik Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Organik saç ekimi hijyenikortamlarda yapılması gereken klinik bir uygulamadır. Aynı zamanda organik saç ekimi bir ekip işidir. Uzman bir ekip tarafından başvuran kişinin vücudundan yağ dokuları alınarak laboratuvar ortamında kök hücrelerce zenginleştirme işlemine tabi tutulur. Bu zenginleşen yağ dokusu uygulama yapılacak olan bölgeye enjekte edilerek uygulanacak olan sağlıklı saç kökleri için verimli ve zengin bir bölge yaratılır. Hedef olan saç derisine uygulanan yağ dokusu ve kıl kökleri yeni saçların gelişmesi için mükemmel bir ortam yaratmaktadır. Organik saç ekimi uygulaması profesyonel ve başarılı bir uygulamadır.

Organik Saç Ekimi Fiyatları Nasıldır?

Öncelikle belirtelim; organik saç ekimi klasik saç ekimine göre daha pahalıdır. Bunun sebebi ise klasik saç ekiminde kullanılan tekniğe ilave yöntemlerin uygulanmasıdır. Laboratuvar ortamında kök hücre çalışması yapılan yağ dokusu hem zaman hem de kullanılan cihazlar bakımından maliyet gerektirdiği için organik saç ekiminin daha pahalı olması doğaldır. Organik saç ekiminin çok daha başarılı oluşu, çıkan saçların sağlıklı, doğal ve gür olması, kimyasal bileşikler kullanmadan ekim yapılması gibi faktörler göz önüne alındığı zaman aradaki fiyat farkı ikinci planda olmaktadır. Organik saç ekimi öncesi ve sonrası gözle görülür bir fark içermektedir. Kuaförler bile ekim yapıldığını fark etmemektedir. Çıkan saçlar o kadar sağlıklı ve gürdür ki, normal saç ekimi sonrası karşılaşılan manzara ile arasında ciddi bir fark vardır. Normal saç ekimiyle nispeten sağlanan başarı neticesinde başvuran hastalar cılız ve şekil almayan saçlara sahip olurken, organik saç ekimi yaptıranlar hem sağlıklı hem de estetik açıdan güzel bir görünüme kavuşurlar.

Organik Saç Ekimi Hakkında Merak Edilenler

Organik saç ekimi bahsettiğimiz gibi yeni sayılabilecek bir uygulamadır. Bu nedenle saç ekimi yaptırmak isteyenlerin merak ettiği çok fazla soru vardır. İşte organik saç ekimi hakkında merak edilen soruların cevapları:

  1. Organik saç ekimi sonrasında çıkan saçlar dökülür mü?
  • Organik saç ekimi sonrasında çıkan saçlar kalıcıdır, sağlıklı köklerden seçildikleri için daha sonraları dökülmez.

 

  1. Organik saç ekiminin garantisi var mıdır?
  • Kliniğimizde yaptığımız organik saç ekimi işlemi merkemiz tarafından garanti altındadır, herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

 

  1. Organik saç ekimi acılı ağrılı bir operasyon mudur?
  • Organik saç ekimi tamamen ağrısız acısız bir operasyondur.

 

  1. Organik saç ekimi sonrasında iz kalır mı?

Hayır, organik saç ekimi cildi yaralamadığı için operasyon sonrasında deride herhangi bir iz kalmaz.

Bir önceki yazımız olan Nasır Tedavisi Nasıl Olur ? başlıklı makalemizde nasır acırmı, nasır bandı nasıl kullanılır ve nasır kremi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/