Faydaları
Maydanoz Suyu Cilde Sürülür Mü ?

Maydanoz Suyu Cilde Sürülür Mü ?

Yüzde (özellikle alın bölgesinde) oluşan kırışıklıkların ortadan kaldırılması için maydanoz suyundan yararlanmanız yeterli olacaktır. Bu konuda pek çok farklı tarif bulunmasına karşın en etkili ve en hızlı şekilde ortaya çıkacak maydanoz suyu maskesi nasıl hazırlanması gerektiğini araştırdık. Düzenli olarak uygulanması durumunda etkilerini hızlı bir şekilde gösterecek ve ciltte oluşan yaşlanmanın etkilerini azaltacaktır. Maydanoz suyu maskesi […]

Yüzde (özellikle alın bölgesinde) oluşan kırışıklıkların ortadan kaldırılması için maydanoz suyundan yararlanmanız yeterli olacaktır. Bu konuda pek çok farklı tarif bulunmasına karşın en etkili ve en hızlı şekilde ortaya çıkacak maydanoz suyu maskesi nasıl hazırlanması gerektiğini araştırdık. Düzenli olarak uygulanması durumunda etkilerini hızlı bir şekilde gösterecek ve ciltte oluşan yaşlanmanın etkilerini azaltacaktır.

Maydanoz suyu maskesi

Faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazla olan maydanoz suyunu cilt kırışıklıklarının tedavisinde son derece kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kilo vermek için ödem atmak için ve diğer seçenekler için de doğrudan maydanoz suyu maskesi işinize yarayacaktır.

İlk olarak ihtiyaç duyduğumuz şey maydanoz suyu olacaktır. Bunun için bir bardak kadar maydanoz suyu hazırlamanız yeterli, nasıl hazırlanacağını merak ediyorsanız hemen anlatalım. Genellikle atılan ve önemsenmeyen maydanoz saplarını su hazırlamada kullanıyoruz. Bir miktar suyu tencerenin içerisine koyarak kaynatmaya başlayın. Suyun iyice kaynadığından emin olduktan sonra bir bağ kadar maydanoz sapını bu kaynayan suyun içerisine atın. Bu işlemi tamamladıktan sonra yaklaşık iki dakika kadar bu şekilde kaynatın. Daha sonrasında ise soğuması için bırakın. Soğumasının ardından saplarını süzerek maydanoz suyunuzu hazır hale getirebilirsiniz.

maydanoz suyu maskesi

Nerede kalmıştık? Maydanoz suyunu hazırladıktan sonra bir çay kaşığı kadar yulaf ezmesi bulundurmanız yeterli olacaktır. Bu kırışıklar için anahtar yardımcılarımız arasında yer alır. Aynı zamanda dört çay kaşığı kadar bal ilave etmekte yoğunluğu sağlar ve cildin beslenmesine yardımcı olur. Son olarak bir çay bardağı kadar yoğurdu hazırladıktan sonra maydanoz suyu maskemizi hazırlamaya başlayabiliriz.

Kırışıklıklarla Mücadele İçin

Gerek hazırlanış, gerekse uygulanış basamaklarında herhangi bir sorun bulunmayan maydonoz maskesi ev rahatlığında kolaylıkla hazırlanabilen tarifler arasında yer alır. Yukarda belirttiğimiz tüm malzemeleri bir blendırda karıştırın. Karışım hazır olduktan sonra üzerine çok yoğun olması durumunda bir çay bardağı kadar su ekleyebilirsiniz. Bu maydanoz kreminin son derece olumlu etkilerini görmek için yüzünüze (özellikle kırışıklık bölgelerine) yoğun olarak ekledikten sonra bekleyebilirsiniz. On beş dakika ile yarım saat arasında bekledikten sonra soğuk suyla durulayın. Mümkünse haftada  üç kere ve birer gün aralıklarla uygulamanız son derece olumlu artılara sahip olacaktır. Bu sayede kısa süre içerisinde oldukça olumlu etkiler görebilirsiniz. Bu kırışıklık önleyici krem uygulayanlar yorum yazarak deneyimlerini yeni kullanacak olan kişilerle paylaşabilirler.

Aynı zamanda Maydonoz Suyu zayıflamayada cok faydası oldugu söylenmektedir.
Kaynakça: http://www.dogalhekim.com/maydanoz-suyu-ile-zayiflama-maydanoz-suyu-zayiflatirmi.html

Bir önceki yazımız olan Doğum Sonrası Depresyon - Depresyondan korunma Yolları başlıklı makalemizde bebek sonrası hüznü, bebek sonrası hüznü nasıl geçer ve doğum sonrası depresyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/