Faydaları
Kerimcan Durmaz’dan ‘Oruç Tutuyorum’ Açıklaması: “Allah Sabrını Veriyor…”

Kerimcan Durmaz’dan ‘Oruç Tutuyorum’ Açıklaması: “Allah Sabrını Veriyor…”

Son zamanların internet fenomeni Kerimcan Durmaz, takipçisinin sorduğu “Oruç tutuyor musun?” sorusuna cevap verdi. Ünlü fenomen iftara son 2 saat kala çok acıktığını belirtti. Sosyal medya fenomenlerinden Kerimcan Durmaz, takipçilerinin kendisine yönelttiği “Oruç tutuyor musun?” sorusuna çektiği video ile cevap verdi. İftar açmak için gitmiş olduğu bir mekandan video ile yanıt veren Kerimcan Durmaz, “Herkese […]

Son zamanların internet fenomeni Kerimcan Durmaz, takipçisinin sorduğu “Oruç tutuyor musun?” sorusuna cevap verdi. Ünlü fenomen iftara son 2 saat kala çok acıktığını belirtti.

Sosyal medya fenomenlerinden Kerimcan Durmaz, takipçilerinin kendisine yönelttiği “Oruç tutuyor musun?” sorusuna çektiği video ile cevap verdi.

İftar açmak için gitmiş olduğu bir mekandan video ile yanıt veren Kerimcan Durmaz, “Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum “Kerimcan Durmazdan Oruç Tutuyorum Açıklaması: Allah Sabrını Veriyor…”. Biz de Mustafa ile iftara geldik. 17 dakika kaldı. Bugün hiçbir problem yaşamadım. Ama son iki saattir karnım acıktı. Allah gerçekten sabrını veriyor. Herkesin tuttuğu oruçlar kabul olsun” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz dönemlerde de basın mensuplarına açıklama yapan Kerimcan Durmaz, muhafazakar olduğunu şu sözlerle belirtmişti: “Muhafazakarım, Kur’an okuyup namaz kılıyorum, gerçek hayatımı yansıtsam yer yerinden oynar”

“NEDEN BEN DE ÜNLÜ OLMAYAYIM?”

Basın mensuplarıın kendisine yönelttiği “Şöhret olmayı hep istemişsiniz. Neden?” sorusuna cevap veren Durmaz, şu sözleri kaydetmişti: “Küçükken takip ettiğim ünlüler vardı. Beyonce, Justin Bieber gibi isimler. Hep diyordum ki; ‘Neden ben değilim?, ‘Neden ben de ünlü olmayayım ki?’ Nasıl olursa olsun, şarkıcı, oyuncu ya da başka bir şey; bir patlama olmasını çok istiyordum. Allah da kalbime göre verdi”

Sosyal medya haricinde ünlü olmanın yollarını denemediğini belirten Durmaz “Ne sahne aldım, ne bir yerde biriyle görünmeye çalıştım. Bunların hiçbiriyle bir yere gelmeyi düşünmedim. Sadece ‘bilinmeyi, tanınmayı’ hayal ediyordum. ‘Ben buyum, burdayım; içinizdeyim, buyrun’ demek istedim” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Balık Yağının Faydaları başlıklı makalemizde balık, balık yağı ve balık yağı neye iyi gelir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Japon Takvimi