Faydaları
Kanser İçin Alternatif Tedavi B17

Kanser İçin Alternatif Tedavi B17

Çağın hastalığı kanser ile ilgili tedaviler sürekli olarak araştırılsa da net bir sonuç bulunamıyor. Doktorlar tarafından yıllardır yürütülen çalışmalar ve araştırmalar sonucu kanseri tetikleyen ve kanseri önleyen neden ve önlemler hakkında fikir sahibi olmayı başardık. Ancak son zamanlarda yürütülen çalışmalar kanser tedavisi veya kanseri önleme amaçlı büyük bir sonuç ortaya koydu! Hala doktorlar arasında ikilikler […]

Çağın hastalığı kanser ile ilgili tedaviler sürekli olarak araştırılsa da net bir sonuç bulunamıyor. Doktorlar tarafından yıllardır yürütülen çalışmalar ve araştırmalar sonucu kanseri tetikleyen ve kanseri önleyen neden ve önlemler hakkında fikir sahibi olmayı başardık.

Ancak son zamanlarda yürütülen çalışmalar kanser tedavisi veya kanseri önleme amaçlı büyük bir sonuç ortaya koydu! Hala doktorlar arasında ikilikler olsa da B17 vitamininin kanser tedavisi için kullanılabileceğini gösteren çalışmalar kanser hastalarını veya kansere yakalanmaktan endişe duyanları umutlandırdı.

B17 Vitamini Nelerde Bulunur?

Ortaya konan bilgiler ışığında şimdi en çok merak edilen şey B17 vitamini nelerde bulunur sorusu haline geldi. B17 vitamini en çok kayısı çekirdeğinde bulunuyor olsa da şeftali, kiraz, erik çekirdeklerinde; elma, üzüm, çilek gibi meyvelerin kendilerinde de bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra armut çekirdeği, kızılcık, böğürtlen yaban mersini, dut, börülce, bezelye, limon, nohut, kaju, okaliptüs yaprağı ve pancar gibi pek çok bitkide de bulunmaktadır.

B17 Vitaminin Önemi

KanserSiz Dünya kitabının yazan ve destekleyen doktorların verileri ışığında kanserin B17 eksikliğinden kaynaklı olduğu düşünülüyor. Kemoterapinin iyileştirme gücüne oranla 10,000 kat daha olumlu sonuçlar verdiği söylenen B17 vitamini içeren yiyeceklerin mümkün olduğu kadar doğal ve taze olarak bulunup tüketilmesi gerekiyor.

Özellikle limonu kabuklarıyla beraber tüketmenin doğru olduğunu ve limonun içerdiği değerlerden dolayı kanseri engelleyen ve yenen bir yapısı olduğunu belirten doktorlar limonun ayrıca tansiyon, soğuk algınlığı ve parazitlerde de etkili olduğuna dikkat çekiyor.

Henüz tüm dünya tarafından kabul edilmiş bir veri olmasa da pek çok insanı umutlandıran ve B17 içeren gıdalara yönlendiren bu fikirle ilgili ilerleyen zamanlarda daha geniş kitleler tarafından kabul görecek bilimsel kanıtlar sunulacaktır. Ancak yukarıda bahsettiğimiz bu doğal gıdaları tüketmenin bir zararı olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çikolata Kisti Tedavisi - Gebelik başlıklı makalemizde çikolata kisti bitkisel tedavi yöntemleri, çikolata kisti için kür ve çikolata kisti nedir neden olur hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/