Faydaları
İnternet’te Reklamsız Filmleri Nereden izleyebilirim?

İnternet’te Reklamsız Filmleri Nereden izleyebilirim?

Bildiğiniz üzere İnternet üzerinde var olan bütün film & dizi izleme siteleri ilk olarak ziyaretçilerine reklamsız kalacağız sözü vermektedir, fakat kullanıcılar siteyi sevdiğinde ve sürekli girmeye başladığında neredeyse tüm alanları reklam ile doldurmayı başarırlar. Kullanıcıları ile resmen dalga geçen film izleme siteleri aslında düşündüğünüz kadar giderlere para harcamamaktadır. Film dizi izleme siteleri geçinebilmek için reklam […]

Bildiğiniz üzere İnternet üzerinde var olan bütün film & dizi izleme siteleri ilk olarak ziyaretçilerine reklamsız kalacağız sözü vermektedir, fakat kullanıcılar siteyi sevdiğinde ve sürekli girmeye başladığında neredeyse tüm alanları reklam ile doldurmayı başarırlar. Kullanıcıları ile resmen dalga geçen film izleme siteleri aslında düşündüğünüz kadar giderlere para harcamamaktadır.

Film dizi izleme siteleri geçinebilmek için reklam almaktadır fakat bir kaç reklam ile zaten sitenin kendi kendini idare edebilmesi mümkün iken, sahipleri genele 8-9’dan fazla reklam almaktadırlar. Bu da ziyaretçilerine önem vermedikleri anlamına gelir…

Fakat bu sitelere benzemeyen Sinemagold, sizlere Reklamsız ve donmadan film izleyebileceğiniz garantisini vermektedir. Filmleri diğer sitelerden daha kaliteli yayınlayan sinema izleme sitesi, diğer siteler sinema çekimi eklerken kendisi bluray olarak paylaşmaktadır. Bu paylaşılan filmler youtube gibi sunucusu güçlü olan yerlere filmleri yüklediklerinden dolayı siz bunları izlerken asla donma yaşamayacaksınız. İçeriklerine bir çok alternatifi koymaktan kendisini esirgemeyen site sizlerin yeni film adresi olacaktır.


Sinema da film izlerken aldığınız zevki normalde film dizi izleme sitelerinde izlediğinizde aynı zevki almadığınızı biliyoruz, fakat bu site sizlere donma yaşatmadığı ve filmin ortasında reklam gösterimi yapmadığından dolayı seyir zevkinizi bozmuyor ve size kaliteyi hissettiriyor.

Sinemagold.com sitesini tarayıcınızın favoriler kısmına kaydederek daha sonra tekrar ziyaret edebilir ve o ay çıkmış vizyondaki filmleri bulabilir ve donmadan Full HD kalitelerinde izleyebilirsiniz. Sinemagold sitesinde uzun vakit geçirdikten sonra “Acaba ben uzun zamandır ne duymadım” derseniz, aklınıza o bet firmalarının reklam müzikleri gelecektir, çünkü SinemaGold ortamında böyle şeyler yok.

Bir önceki yazımız olan CRP Nedir ve CRP Yüksekliği Neden Olur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/