Faydaları
Erken Boşalıyorum Bitkisel Çözüm

Erken Boşalıyorum Bitkisel Çözüm

Erken boşalma sorunu olan erkekler için bitkisel kürlerin tarifi aşağıdadır. Erken boşalma kürleri tarifini vermeden önce alternatif tıbbın da bazı rahatsızlıkları tedavi ettiğini unutmamanız gerekir. Modern tıp yöntemleriyle erken boşalma engellenebiliyor ancak başarı oranı oldukça düşük. Sizde erken boşalıyorum diyorsanız alternatif tıp yöntemi olan şifalı ve bitkisel kürler ile erken boşalmayı önleyebilirsiniz. Erken boşalma günümüz […]

Erken boşalma sorunu olan erkekler için bitkisel kürlerin tarifi aşağıdadır. Erken boşalma kürleri tarifini vermeden önce alternatif tıbbın da bazı rahatsızlıkları tedavi ettiğini unutmamanız gerekir. Modern tıp yöntemleriyle erken boşalma engellenebiliyor ancak başarı oranı oldukça düşük. Sizde erken boşalıyorum diyorsanız alternatif tıp yöntemi olan şifalı ve bitkisel kürler ile erken boşalmayı önleyebilirsiniz.

Erken boşalma günümüz erkeklerinin ortak sorunu haline geldi. Gerek yaşam şartlarından dolayı oluşan stres, gerekse vücut kimyası nedeniyle erken boşalma olabilmektedir. Burada sizlere pratik ve kolay uygulanabilir olan tamamen doğal erken boşalmayı önleyen uygulamalardan bahsedeceğiz.

erken boşalıyorum bitkisel çözüm

Erken Boşalıyorum Bitkisel Çözüm

Melisa çayı, Sarı kantaron çayı gibi doğal rahatlatıcı bitki çay­ları için. Melisa ve sarı kantaron sinir sistemini rahatlatır ve daha uzun süreli bir cinsel birliktelik yaşamanıza yardımcı olabilir.Erken boşalıyorum bal ve turp kürü ; Yaklaşık 1 kilo balın içine 50 gram kadar dövülmüş turp tohumu karıştırılır. Bu karışımdan sabah ve akşam birer kahve kaşığı yenir. Bu bitkisel çözüm düzenli uygulandığında erken boşalmanın engellenmesine yardımcı olabilir.Yaban sümbülü bitkisinin yapraklarından 5-6 tanesini bir bar­dak suda 1-2 dakika kaynatın. Ilıdıktan sonra için. Yaban sümbülü bitkisinin sinirleri yatıştırma özelliğinden dolayı gerginlik ve stresten kaynaklanan erken boşalma sorunlarına oldukça etkili olup rahatlamayı sağlaya­rak erken boşalmayı geciktirir.Burada bazı erken boşalma kürlerine yer vermeye çalıştık. Yukarıdaki kürler gibi daha bir çok kür bulunmaktadır. Siz bunlardan kendinize en uygun olanını deneyebilirsiniz.

Erken boşalıyorum hangi doktora gitmeliyim ?

Unutmayın hiç bir ilaç ve bitkisel çözüm kesin olarak erken boşalmayı engellemeyebilir.Erken boşalıyorum diyenlerin doktor kontrolünden geçmesinde büyük fayda vardır.Bu gibi konularda utanılacak bir şey yoktur.Düzenli ve sağlıklı bir cinsel hayatınızın olması için stresten uzak durmalısınız.Erken boşalıyorum hangi doktora gitmeliyim diye kendinize sormanıza gerek yok.Zaman kaybetmeden bir üroloji doktoruna görünmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğum Sonrası Depresyon - Depresyondan korunma Yolları başlıklı makalemizde bebek sonrası hüznü, bebek sonrası hüznü nasıl geçer ve doğum sonrası depresyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Japon Takvimi