Faydaları
Diyete Başlıyorum Hafta Sonu

Diyete Başlıyorum Hafta Sonu

Diyete Başlıyorum Hafta Sonu Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gündür. Diyetle ilgili siteye bir şey yazamadığım farkındayım. Sakın ha diyeti bıraktığımı falan düşünmeyin. Sadece bu 3 gün süresince evde değildim ve devamlı otogarlarda vakit geçirmek zorunda kaldım. İlk gün akşam saat 8 de, normal akşam yemeğimi yedikten sonra evden çıktım. Gece saat 1 gibi arabam vardı. […]

Diyete Başlıyorum Hafta Sonu

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gündür. Diyetle ilgili siteye bir şey yazamadığım farkındayım. Sakın ha diyeti bıraktığımı falan düşünmeyin. Sadece bu 3 gün süresince evde değildim ve devamlı otogarlarda vakit geçirmek zorunda kaldım.

İlk gün akşam saat 8 de, normal akşam yemeğimi yedikten sonra evden çıktım. Gece saat 1 gibi arabam vardı. Sabah 5 de ineceğim için Ankara’ya bu sırada yiyecek bir şeyler bulmakta zorluk çekersem diye yanıma light bisküvi almıştım. Neyse, sabah AŞTİ’ye kar yağısından dolayı geç geldik. 05,20 gibi falan 06,00 da tekrardan arabam var. O yüzden öğlen 12,00 ye kadar yemek yiyemeyeceğim için AŞTİ’de ekmeksiz ezogelin çorbası içtim.

Yani anlayacağınız sabah kahvaltım:

  • Ekmeksiz çorba

İşlerimi halletmeye çalışırken öğle paydosu oldu. Bulunduğumuz yerde yemek yeme alternatifi çok kısıtlı, ya hamburger, ya pizza yada patates kızartması yiyebileceğim bir kafe vardı. Hemen karşısında çiğ köfteci dükkanı, karşısında da ızgara et yapan bir ocakbaşı vardı. Ben ocakbaşına girdim ızgara et ve pilav yedim.

Öğle yemeğim:

  • Izgara et
  • Pilav
  • Bir dilim beyaz ekmek

Öğleden sonra oldukça koşuşturmaca içerisinde geçti. Akşam saat 8 e kadar bir şey yeme fırsatı bulamadım. Sadece aralarda birkaç saat atıştırma imkanı buldum. Daha sonrasında ise, akşam 8 bucuk gibi tekrardan otobüse binerek 10,30 – 11,00 gibi Ankara’ya vardım. İlk iş tekrardan ekmeksiz bir çorba içmek oldu.

diyete başlıyorum

Akşam yemeğim:

  • Ekmeksiz çorba

Akşam yemeğini yedikten sonra gece 01,00 Nevşehir otobüsünü beklemeye başladım. Tüm gün yorgun olduğum için geçen bu sürenin oldukça sancılı bir şekilde geçtiğini söyleyebilirim. Gece otobüse bindim uyandığımda Nevşehir’deydim. Saat 05,00’e geliyordu. Bu arada eve gelip kahvaltı yapmadan uykuya daldım. Yani istemsiz bir şekilde de olsa sabah kahvaltısını atlamış oldum. Can sıkıcı iki günün ardından diyetime öğle yemeğinden devam edeceğim

 

Diyete Başlıyorum Hafta Sonu

Sabah kahvaltım:

  • Yok

Şu an için öğle yemeği vaktindeyim. Yemeyi düşündüğüm öğle yemeği ise müsli yada yulaf ezmesi tekrardan kilo vermeye başlamak için uygun bir başlangıç olur diye düşünüyorum.

Öğle yemeğim:

  • Yulaf ezmesi

Diyete başlıyorum hafta sonu yazı dizisi 3. yazımız burada bitiyor,yeni yazılarım için takipte kalın…

yasin

Bir önceki yazımız olan Anne Sütü Saklama ve Sütü Saklama Süresi başlıklı makalemizde anne sütü buzdolabında saklama, Anne Sütü Depolama ve anne sütü saklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Japon Takvimi