Faydaları
Bebek Sağlığında Oyun Halılarının Önemi

Bebek Sağlığında Oyun Halılarının Önemi

Anne baba olmak hem büyük bir sorumluluk ve hem de yüksek maliyet gerektiren durumların başında gelir. Bebeğinize her şeyi almak ve onun gelişimi için her şeyi tamamlamak isteyen anne babalar için vereceğiniz paranın hakkını verecek olan ve çocuğunuzun hem motor ve hem el kol hareketlerini arttıracak onu jimnastiğe iterek yardımcı olacak oyun halılarını sizler için […]

Anne baba olmak hem büyük bir sorumluluk ve hem de yüksek maliyet gerektiren durumların başında gelir. Bebeğinize her şeyi almak ve onun gelişimi için her şeyi tamamlamak isteyen anne babalar için vereceğiniz paranın hakkını verecek olan ve çocuğunuzun hem motor ve hem el kol hareketlerini arttıracak onu jimnastiğe iterek yardımcı olacak oyun halılarını sizler için araştırdık.

Piyasa değeri ortalama olarak 150 lira gibi olan bebek oyun halısı özellikle ilk 3 aydan sonra bebeğinizi içine koyabileceğiniz yumuşak yorgan özelliğini taşıyan bir oyun halısıdır. Üzerinde ve yanlarında farklı hayvan figürleri ya da oyuncak objeleri ile donatılmış olması, yeni yenidünyaya alışmaya başlayan bebeğiniz için çok dikkat çekecektir.

Günde en az yarım saat ve iki kez yatıracağınız bebek halısında ne kadar mutlu olduğunu ve yavaş yavaş neleri başardığını gözlerinizle göreceksiniz. İlk gün üstünde dönen ve alışkan olmadığı bu oyuncaklardan korkabilir. Siz onun yanında durarak ve oyuncaklara vurup sesler çıkararak onu teşvik edebilirsiniz. Bir süre izleyen bebeğiniz yavaş yavaş hareketlenecek ve oynamaya başladığını göreceksiniz.
bebek oyun halısı modelleri

Oyuncaklara dokundukça çıkan ses onu mutlu edecektir. Hem kahkaha atarak kendi kendine oynamaktan memnun olacak, hem de egzersizlerini çok rahat yapmış olacaktır. Çok kullanışlı olan bu bebek oyun halısını ortalama 8. Aya kadar kullanabilirsiniz. Parasının hakkını tamamı ile veren bu ürün her bebek için nerede ise en yararlı oyuncaklardan biri. Hem içine yerleştirdiğiniz bebeğiniz hijyenik ortamda sporunu yapacak, hem de çoğu zaman bebeğiniz onunla oynamaktan memnun kalacağı için kendinize yaratacağınız zaman dilimleriniz olacak. Sizlerde bebeğiniz için en iyisini yapın ve bir adet oyun halısı alarak gelişimini destekleyin.

Bir önceki yazımız olan Hamilelikte Sigara Kullanımı başlıklı makalemizde gebelikte sigara içmek, hamilelikte sigara içmek ve hamilelikte sigara kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Japon Takvimi