Faydaları
Baby Face Beauty ve güneş lekesi tedavisi!

Baby Face Beauty ve güneş lekesi tedavisi!

Baby Face Beauty son derece gelişmiş olan bir lazer teknolojisinin, yine ayrıcalıklı kozmesötik ürün çizgisi ile yani özel ampuller ile birleştiği en yeni CDS olarak adlandırılmaktadır. Peki ama CDS nedir?  CDS bir kozmesötik bileşiği lazer ile gerçekleştirilen yara vasıtası ile cilde uygulayan ve bu uygulama sürecinde de deride estetik ve yenilenmiş bir sonuç sürecidir. Kısacası […]

Baby Face Beauty son derece gelişmiş olan bir lazer teknolojisinin, yine ayrıcalıklı kozmesötik ürün çizgisi ile yani özel ampuller ile birleştiği en yeni CDS olarak adlandırılmaktadır. Peki ama CDS nedir?  CDS bir kozmesötik bileşiği lazer ile gerçekleştirilen yara vasıtası ile cilde uygulayan ve bu uygulama sürecinde de deride estetik ve yenilenmiş bir sonuç sürecidir. Kısacası normalde yapılan cilt bakımlarında kullanılan maddeler cilt altına yedirilemediğinden, baby face beauty ile yaılan cilt bakımlarında kullanılan lazer sayesinde bahsedilen ampuller cildin istenilen katmanlarına kadar kolaylıkla yedirilebilmektedir. Bu nedenle de bu uygulama diğer sistem ve bakımlara göre çok daha etkili ve kalıcı sonuçlar sunmaktadır.

Baby Face Beauty Teknolojisi!

Baby Face Beauty teknolojisi, lif bazlı olan lazer sistemleri sayesinde kalıcı ve etkili tedaviler sunmaktadır. Bunun yanı sıra uygulama esnasında manyetik izleme sistemi sayesinde, yuvarlanma mesafesi de ölçülerek yine kesin atışlar yapılması sağlanmaktadır.  Aynı zamanda bu sayede de tedavi süresi hızlandırılmaktadır. Son olarak ise minimum ışın çapı sayesinde, uygulama esnasında anesteziye gerek olmaz ve kişiler günlük aktivite ve yaşamlarına olaylıkla dönebilir.

Güneş Lekesi Tedavisi baby face beauty uygulamasında gerçekleştirilmekte olan yara izlerinin küçültülmesinde olduğu gibi birçok farklı teknik ve teknoloji ile günümüzde kolaylıkla tedavi edilebilmektedir. Ancak burada önemli olan noktaların başında doğru klinik ve uzman seçimi gelmektedir.

Güneş lekesi tedavisi yöntemleri nelerdir?

Güneş lekesi tedavisi kliniğimizde kimyasal peeling uygulamaları, lazer uygulamaları, PRP, Mezolifting, cilt yenileme kremleri, buz tedavisi ve dermoroller uygulamaları gibi birçok farklı yöntem ile güvenilir bir şekilde tedavi edilebilmektedir.

Leke kremleri ne kadar etkilidir?

Güneş leke tedavisinde kullanılmakta olan birçok krem bulunmaktadır. Bazıları reçetesiz alınabilirken, bazı kremler ise sadece doktorlar tarafından reçete edilebilmektedir. Reçetesiz olan kremler tedaviye destek olarak kullanılabilir. Ancak derin olan lekeler sadece kremler ile kesinlikle tedavi edilememektedir. Konu ile ilgili randevu ya da bilgi için sizleri www.drmustafakaratas.com internet sayfamıza bekliyoruz!

Bir önceki yazımız olan Lazer epilasyon hakkında herşey! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Japon Takvimi