Faydaları
Arveles Nedir, Nasıl Kullanılır Yan Etkileri Ve Fiyatı

Arveles Nedir, Nasıl Kullanılır Yan Etkileri Ve Fiyatı

Etken maddesi Deksketoprofen olan ve birçok sağlık problemlerinin tedavisinde kullanılan arveles, etkin içeriği sayesinde hızlı bir şekilde etki gösteren, vücutta ağrıya ve iltihaplanmalara neden olan hormonları düşüren etkili bir ağrı kesici ve iltihap yok edici ilaçtır. Eczaneler üzerinden reçeteli olarak 25 mg film tablet tarzında satışa sunulan arveles, ayrıca bazı yan etkilere de sahip olması nedeniyle […]

Etken maddesi Deksketoprofen olan ve birçok sağlık problemlerinin tedavisinde kullanılan arveles, etkin içeriği sayesinde hızlı bir şekilde etki gösteren, vücutta ağrıya ve iltihaplanmalara neden olan hormonları düşüren etkili bir ağrı kesici ve iltihap yok edici ilaçtır. Eczaneler üzerinden reçeteli olarak 25 mg film tablet tarzında satışa sunulan arveles, ayrıca bazı yan etkilere de sahip olması nedeniyle mutlak olarak doktor tarafından reçete edildiği üzere kullanılmalı ve ilaç kullanımı hakkında hekim tarafından sunulan uyarılara harfiyen uyulması gerekmektedir.

Arveles Etkili Ağrı Kesici Ve İltihap Yok Edici İlacın Kullanıldığı Sağlık Problemleri İse Şunlardır;

 • Kireçlenme, romatoid artrit ve ankilozan spondilite bağlı olarak meydana gelen bel ağrıları, sırt ve boyun ağrıları tedavisinde
 • Akut kas ve iskelet sistemi ağrıları tedavisinde
 • Baş ağrısı tedavisinde
 • Diş ağrısı tedavisinde
 • Diş tedavisinde ve diş eti iltihaplanması neticesinde meydana gelen ağrıların tedavisinde
 • Eklem ve kaslarda incinme, burkulma neticesinde meydana gelen ağrıların tedavisinde
 • Cerrahi müdahale neticesinde meydana gelen ağrıların tedavisinde
 • Kadınlarda adet dönemi ile ilgili olabilen ağrıların tedavisinde gibi hafif ve orta düzeyli ağrıların tedavisinde kullanılan arveles etkili ağrı kesici ve iltihap yok edici ilaç, ayrıca ateş düşürücü etkiye de sahip olması sayesinde hafif ve orta düzeyli ateş rahatsızlıklarında da fayda sağlamaktadır.

Arveles Etkili Ağrı Kesici Ve İltihap Giderici İlacın Kullanımı İse Şu Şekildedir;

 • Günlük kullanıma uygun olan arveles etkili ağrı kesici ve iltihap giderici ilacın her bir dozajının 1 bardak su ile birlikte öğünler ile birlikte alınması söz konusudur. Ayrıca, günlük kullanım dozajının 75 mg düzeyini yani 3 tableti aşmaması ve söz konusu ağrının şiddet düzeyi de baz alınarak ilacın 8 saatte bir 1’er kapsül alınması söz konusudur.
 • Ayrıca, söz konusu ağrının daha şiddetli ve rahatsızlık verici bir konumda bulunması durumunda da, emiliminin daha basit olacağından kapsülün öğünlerden yarım saat öncesinden alınması yeterlidir.

Arveles Etkili Ağrı Kesici Ve İltihap Giderici İlacın Oası Yan Etkileri İse Şu Şekildedir;

Arveles etkili ağrı kesici ve iltihap giderici tabletin doktor tarafından reçete edildiğinden yüksek dozajda alınmasına bağlı olarak, kurdeşen, karın ağrısı, nefes almada güçlük, dudakta, yüzde, dilde ve boğaz kısmında şişlik, mide bulantısı, kusma, iştahsızlık ve hazımsızlık gibi yan etkiler görülebilmektedir. Söz konusu yan etkilerin hasıl olması durumunda derhal arveles etkili ağrı kesici ve iltihap giderici tablet kullanımına ara verilerek ilgili doktora başvurulmalıdır.

Arveles Etkili Ağrı Kesici Ve İltihap Giderici İlaç Hakkında Bilinmesi Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Arveles etkili ağrı kesici ve iltihap giderici ilaç etkin maddesine karşı alerjik reaksiyonların söz konusu olması durumunda, ilacın kullanılmamasını veya ilgili problem hakkında doktora gerekli bilgilerin sunulmasını tavsiye etmekteyiz.
 • Yalnızca yukarıdaki ilgili sağlık sorunlarında tedavi amaçlı olarak kullanılan arveles, bu bakımdan farklı sağlık sorunları tedavisinde kullanılmasının söz konusu olmadığını ayrıca belirtmekte fayda görmekteyiz.
 • Ciddi kalp, böbrek, akciğer, karaciğer, hiper tansiyon, diyabet, yüksek kolesterol gibi kronik türünden sağlık sorunu bulunması durumunda arveles kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır.
 • Gebelik ve çocuk emzirme döneminde yer alan kadınların arveles ilacı kullanmadan önce mutlaka ilgili doktora danışmasını tavsiye etmekteyiz.
 • 18 yaşından küçük olan bireylerde ve çocuklarda arveles etkili ağrı kesici ve iltihap giderici ilaç kullanımının söz konusu olmadığını belirterek, ayrıca ilacın kullanılmadan önce kullanım talimatı belgesinin okunması ve anlaşılamayan bölümler hakkında eczaneden veya doktordan bilgi alınmasını tavsiye etmekteyiz.
 • Arveles ilacın kullanım süreci boyunca serin ve çocukların ulaşamayacağı bir ortam içerisinde muhafaza edilmesini de ayrıca önermekteyiz.

Arveles Etkili Ağrı Kesici Ve İltihap Giderici İlaç 2018 Satış Fiyatı İse Şu Şekildedir;

Doktorunuz tarafından reçete üzerinden alabileceğiniz arveles etkili ağrı kesici ve iltihap giderici tabletinizi, bu sayede eczaneniz üzerinden Katma Değer Vergisi dahil olmak üzere 10,09 tl gibi ekonomik bir fiyat tarifesi üzerinden satın alarak, günlük olarak güvenle kullanabilmektesiniz.

Etkin içeriği sayesinde en etkili ağrı kesici ve iltihap giderici ilaç listesinde yer alan Arveles ilacınız sayesinde ilgili sağlık sorunlarınızdan kısa süreçler içerisinde herhangi bir ağrı veya acı hissetmeden kolayca kurtulabilmektesiniz.

Bir önceki yazımız olan Kol Sarkmaları Nasıl Giderilir ? başlıklı makalemizde kol sarkmaları için dambıl hareketleri, kol sarkmaları için egzersiz hareketleri ve kol sarkmaları nasıl geçer hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/