Faydaları
Abound Beslenme Takviyesi

Abound Beslenme Takviyesi

Abound Özel tıbbi amaçlı olarak kullanılan bir beslenme ürünüdür. Bahsedilen beslenme ürünü birbirlerinden ayrı olarak satılmamaktadır. Kullanım şekli ise toz+su şeklindedir.İçeriğinde gluten ve laktoz bulunmamaktadır. Abound mama genel olarak yaraların çabuk iyileşmesi veya yağsız olan vücut bütününün tekrar yapılanmasında yardıma ihtiyacı olan kişilerde diyete ek olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Abound Beslenme takviyesinin kullanım şekli nasıldır? Ağız yani […]

Abound Özel tıbbi amaçlı olarak kullanılan bir beslenme ürünüdür. Bahsedilen beslenme ürünü birbirlerinden ayrı olarak satılmamaktadır. Kullanım şekli ise toz+su şeklindedir.İçeriğinde gluten ve laktoz bulunmamaktadır.

Abound mama genel olarak yaraların çabuk iyileşmesi veya yağsız olan vücut bütününün tekrar yapılanmasında yardıma ihtiyacı olan kişilerde diyete ek olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Abound Beslenme takviyesinin kullanım şekli nasıldır?

Ağız yani oral yolla ve tüple beslenmeye yatkın bir ilaçtır. Hekimler tarafından günlük normal beslenmeye artı olarak 2 adet yani 2 poşet içilmesi önerilmektedir.

Poşette bulunan içeriği 250-300 ml su ile karıştırarak ilacı kullanıma uygun hale getiriniz.abound

Saklama Koşulları ve özel notlar

Eğer hemen kullanmayacaksanız buzdolabında saklamanız tavsiye edilmektedir.

Toz karışım açıldıktan sonra 24 saat içinde tüketilmelidir. Aksi takdirde atılmalıdır.

Mutlaka hekim kontrolünde kullanılmalıdır. Diyetisyen veya doktor tavsiyesi olmadan çocuklarda kullanılmamalıdır.

Ayrıca bahsedilen ilacın Septik hastalarda kullanımı önerilmemektedir.

Abound toz beslenme solüsyonu protein açısından oldukça zengindir.100 gram abound mama da 372 kalori,61 gram protein,30 gram glutamin ve 30 gram arginine bulunmaktadır.

Eczanelerde bulabileceğiniz ilaçın fiyatı 275 lira civarındadır.

Bir önceki yazımız olan Kol Sarkmaları Nasıl Giderilir ? başlıklı makalemizde kol sarkmaları için dambıl hareketleri, kol sarkmaları için egzersiz hareketleri ve kol sarkmaları nasıl geçer hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM