Faydaları
2014 – 2015 Yılı Grip Aşısı

2014 – 2015 Yılı Grip Aşısı

Eylül ayına girmemizle birlikte grip aşısı yaptırma zamanı da geldi.Eczanelerin buz dolapları grip aşıları ile doldu.Kışın hasta olmamak istiyorsanız aşı olup önleminizi alabilirsiniz.Özellikle 60 – 65 yaş sonrası hastaların grip aşısı vurulması doktorlar tarafından önerilmektedir.Aile hekiminize danışarak grip aşısı olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. 2014 yılı grip aşıları devlet tarafından aşağıda ki şartları sağlayabilirseniz ödenmektedir ; – […]

Eylül ayına girmemizle birlikte grip aşısı yaptırma zamanı da geldi.Eczanelerin buz dolapları grip aşıları ile doldu.Kışın hasta olmamak istiyorsanız aşı olup önleminizi alabilirsiniz.Özellikle 60 – 65 yaş sonrası hastaların grip aşısı vurulması doktorlar tarafından önerilmektedir.Aile hekiminize danışarak grip aşısı olmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

2014 yılı grip aşıları devlet tarafından aşağıda ki şartları sağlayabilirseniz ödenmektedir ;

– 65 Yaş üstü hastalara

– Kronik hastalıklara bağlı raporunu var ise (şeker,astım,kalp rahatsızlıkları)

– Aşı ile ilgili raporunuz varsa

Bu koşulları sağlayabilirseniz ücretsiz aşınızı yaptırabilirsiniz.Öncelikle aile hekimine gidip reçete yazdırmanız gerekmektedir. Daha sonra eczaneye gidip grip aşınızı alabilirsiniz.

Yukarıda ki koşulları sağlayamıyorsanız aşıyı ücretle de alabilirsiniz.Grip aşısı fiyatı 12,27  TL dır.

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı Zayıflamanın 4 Altın Kuralı başlıklı makalemizde nasıl sağlıklı zayıflarım, nasıl zayıflarım ve sağlıklı beslenmek için hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Etkili ve Kalıcı Öğrenme Teknikleri

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
İnstagram Takipçi Satın Al | https://oiyi.net/